Informacje o sekretariacie

Podstrona Sekretariatu to źródło istotnych informacji i wsparcia dla rodziców naszych uczniów. To tutaj znajdziecie niezbędne dokumenty, formularze oraz procedury związane z życiem szkolnym Waszych dzieci. Sekretariat to kluczowe ogniwo w naszym systemie administracyjnym, gotowe do pomocy w kwestiach związanych z rekrutacją, opłatami, zgłaszaniem nieobecności oraz wszelkimi formalnościami.

Wspieramy Was w procesach związanych z edukacją, dostarczając odpowiedzi na Wasze pytania i zapewniając dogodne rozwiązania. To również w Sekretariacie można uzyskać informacje na temat terminów ważnych wydarzeń, spotkań i zebrań. Naszym celem jest uczynienie Waszej współpracy z nami jak najbardziej sprawną i komfortową, abyście mogli skupić się na wszechstronnym rozwoju swoich dzieci.

Poniedziałek 07:30 – 15:30
Wtorek 07:30 – 15:30
Środa 07:30 – 15:30
Czwartek dzień wewnętrzny – bez przyjmowania stron