Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele,

Z wielką radością ogłaszamy rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2023/2024! Jest to czas, w którym stawiamy kolejne kroki w kierunku nauki, odkrywania i wspólnego rozwoju. To również wyjątkowa okazja do spotkania i ponownego zjednoczenia naszej wspaniałej społeczności.

Data i Harmonogram: Poniedziałek, 04 września 2023 roku, to moment, w którym wszyscy razem rozpocznemy naszą edukacyjną podróż. Dzień ten zaczniemy od Mszy Świętej o godzinie 8:30 w kościele św. Jadwigi Królowej. Następnie, o godzinie 10:15, serdecznie witamy uczniów z klasy „0” oraz klasę 1 na uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego, które odbędą się na górnym boisku szkolnym. Uczniowie klas 2-8 dołączą o godzinie 9:30.

Rozpoczęcie roku szkolnego to moment, w którym otwieramy drzwi do nowych wyzwań, odkryć i możliwości. Wspólnie tworzymy przestrzeń, w której nauka jest pasją, a rozwijanie charakteru to fundament naszych działań. Dziękujemy Rodzicom za ich wsparcie i zaufanie, nauczycielom za ich zaangażowanie oraz naszym uczniom za gotowość do nauki i tworzenia razem z nami tej niezwykłej społeczności.

Z niecierpliwością czekamy na to, co przyniesie ten rok, i mamy nadzieję, że będzie to czas pełen inspiracji, osiągnięć i wzajemnej współpracy.

Niech ten rok szkolny 2023/2024 będzie dla nas wszystkich czasem wzrostu, sukcesów i niezapomnianych chwil. Razem możemy osiągnąć wiele!

Serdecznie pozdrawiamy,

Dyrekcja SP 113 w Krakowie.