W czasie świątecznego spotkania przy szkolnej choince Pani Dyrektor podsumowała osiągnięcia uczniów i wręczyła słodkie upominki. Wyróżniono uczniów, którzy w małopolskich konkursach przedmiotowych i tematycznych przeszli do kolejnych etapów. Są to:                               

Emilia Rolnik, Mateusz Cichoń, Magdalena Jakóbik – Małopolski Konkurs Języka Angielskiego;

Karolina Sztorc – Małopolski Konkurs Języka Polskiego;

Piotr Marek – Biblijny Konkurs Tematyczny;

Piotr Marek, Ireneusz Kołodziej – ,,Krakowska Matematyka

Nagrodzono reprezentantów szkoły w VI Krakowskim Turnieju Świetlic ,, Wstrzymał Słońce, ruszył Ziemię”. Zespół w składzie: Lena Szczepanik, Barbara Pisula, Stanisław Fabrycy i Franciszek Dyszyński zajął 2 miejsce. Doceniono uczestników XVI edycji konkursu wiedzy o ochronie przeciwpożarowej – Wojciech Kaszuba, Adam Korzeniak i Timur Bruśnicki.

Wyróżniono sześciu najaktywniejszych szkolnych wolontariuszy: Kesja Lorenz, Oliwia Poręba, Polina Poplavska, Rostyslav Voronov, Sean Stocki i Wojciech Król.

Wszystkim serdecznie gratulujemy! :)

Pani Dyrektor podziękowała uczniom i nauczycielom oraz pracownikom szkoły za niezwykłe zaangażowanie w akcję ,,Święty Mikołaj dla Seniora”, a szkolna koordynatorka tego przedsięwzięcia, Pani Ania, wręczyła słodkie upominki przekazane przez Pensjonariuszy Miejskiego Dziennego Domu Pomocy Społecznej nr 5 w Krakowie, wdzięcznych za przekazane dary.